W Polsce działa aktywnie około 100 tysięcy stowarzyszeń i fundacji! Potrafisz wymienić 10 (w Twoim regionie), z których działaniami się utożsamiasz?

Wzmacniamy potencjał organizacji pozarządowych oraz rozpowszechnianie ich działań na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, dla którego różnorodność społeczna, równe traktowanie i dialog stanowią szczególną wartość.

Przygotujemy tutoriale, webinaria i materiały do samodzielnego edytowania i wykorzystania: szablony wywiadów, filmów i strategie dla mediów społecznościowych, zestaw pakietów promocyjnych w formatach online i offline wraz z instrukcjami.

Razem z nami przygotujecie lokalną kampanię, informującą o istnieniu Waszej organizacji i pokazującą najlepsze przykłady z dotychczasowej działalności (filmy/historie ludzi).  Adresatami Waszej kampanii powinni być różni lokalni odbiorcy: mieszkańcy mniejszych miast i obszarów wiejskich, poprzez lokalne kanały opiniotwórcze, np. gazety, radio oraz lokalni „influencerzy” – instytucje (administracja, biblioteki, parafie), mające decydujący głos w podejmowaniu decyzji dotyczących społeczności lokalnej. Aby zwiększyć świadomość ludzi i budować ich zrozumienie zasad społeczeństwa demokratycznego poruszajcie tematy szczególnie wrażliwe w Waszej społeczności.

Przewiń do góry