Ochrona dzieci przed krzywdzeniem – po spotkaniu

obrazek przedstawiający ikony dokumentu i ekranu

Po spotkaniu tematycznym poświęconym wzmocnieniu kompetencji osób i organizacji działających na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie ze szczególnym uwzględnieniem ochrony dziecka krzywdzonego.

Regionalnie Aktywni. Forum Sieciujące Szkoły Aktywnego Sektora – Lublin

Zapraszamy do udziału w forum sieciującym Regionalnie Aktywni, które odbędzie się w Lublinie w dn. 24-25 maja 2023 r. Forum poświęcone będzie temu, jak skutecznie wzmacniać organizacje pozarządowe i jak szukać skutecznych możliwości działania, m.in. w kontekście zbliżających się wyborów i wobec najważniejszych aktualnie wyzwań.

Ochrona dzieci przed krzywdzeniem

sieciowanie

Zapraszamy do udziału w spotkaniu tematycznym, które odbędzie się w Warszawie w dniach 8 i 9 maja 2023. Spotkanie będzie poświęcone wzmocnieniu kompetencji osób i organizacji działających na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie ze szczególnym uwzględnieniem ochrony dziecka krzywdzonego.

Regionalnie Aktywni. Forum Sieciujące Szkoły Aktywnego Sektora – Gdańsk

sieciowanie

Zapraszamy do udziału w forum sieciującym Regionalnie Aktywni, które odbędzie się w Gdańsku w dn. 23-24 marca 2023 r. Forum poświęcone będzie temu jak skutecznie wzmacniać organizacje pozarządowe i jak szukać skutecznych możliwości działania, m.in. w kontekście zbliżających się wyborów.

Regionalnie Aktywni. Forum Sieciujące Szkoły Aktywnego Sektora.

Zapraszamy do udziału w forum sieciującym Regionalnie Aktywni, które odbędzie się w Katowicach w dn. 22-23 listopada 2022 r. Forum poświęcone będzie temu jak skutecznie wzmacniać organizacje pozarządowe, jak budować partnerstwa i radzić sobie z pojawiającymi się wyzwaniami.

Przewiń do góry