Szukamy ekspertów i ekspertek

obrazek z dwiema osobami szkolącymi

Szukamy ekspertów i ekspertek do współpracy przy planowaniu cyklu szkoleń oraz do prowadzenia wybranych działań edukacyjnych.

Nagrania ze spotkania tematycznego o partycypacji

Zapraszamy do obejrzenia nagrań z dyskusji w ramach spotkania tematycznego o partycypacji mieszkanek i mieszkańców w kształtowaniu polityk lokalnych, które odbyło się online w dn. 8-9 grudnia 2021.

Rusza rejestracja na spotkanie tematyczne o działaniach strażniczych

Zapraszamy do udziału w spotkaniu tematycznym w ramach Szkoły Aktywnego Sektora – kolejnym z cyklu spotkań wokół tematów o znaczeniu szczególnym w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Spotkanie poświęcone będzie działaniom strażniczym i odbędzie się online w dn. 13-14 grudnia 2021.

Rusza rejestracja na spotkanie tematyczne o partycypacji

Zapraszamy do udziału w pierwszym spotkaniu tematycznym w ramach „Szkoły Aktywnego Sektora”. Spotkanie poświęcone będzie partycypacji mieszkanek i mieszkańców w kształtowaniu polityk lokalnych i odbędzie się online w dn. 8-9 grudnia 2021.

Uruchamiamy dodatkowe miejsca w pierwszym cyklu szkoleń

Ważna zmiana w regulaminie! Zapraszamy również organizacje, które posiadają siedzibę Warszawie, ale ich działania prowadzone są poza terenem m.st. Warszawy, oraz grupy nieformalne działające na rzecz odbiorców poza m.st. Warszawa. Nabór potrwa do 20 września 2021 r., do godz. 10.00.

Przewiń do góry