Regionalnie Aktywni. Forum Sieciujące Szkoły Aktywnego Sektora – Poznań

Zapraszamy do udziału w forum sieciującym Regionalnie Aktywni, które odbędzie się w Poznaniu w dn. 24-25 października 2023 r. Forum poświęcone będzie temu, jak skutecznie wzmacniać organizacje pozarządowe i jak szukać skutecznych możliwości działania, m.in. w kontekście wyzwań stojących przed sektorem społecznym. W programie przewidziano praktyczne warsztaty dotyczące budowania partnerstw, współpracy z biznesem, skutecznej komunikacji oraz dialogu i konfliktów. 

Ochrona dzieci przed krzywdzeniem – po spotkaniu

obrazek przedstawiający ikony dokumentu i ekranu

Po spotkaniu tematycznym poświęconym wzmocnieniu kompetencji osób i organizacji działających na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie ze szczególnym uwzględnieniem ochrony dziecka krzywdzonego.

Regionalnie Aktywni. Forum Sieciujące Szkoły Aktywnego Sektora – Lublin

Zapraszamy do udziału w forum sieciującym Regionalnie Aktywni, które odbędzie się w Lublinie w dn. 24-25 maja 2023 r. Forum poświęcone będzie temu, jak skutecznie wzmacniać organizacje pozarządowe i jak szukać skutecznych możliwości działania, m.in. w kontekście zbliżających się wyborów i wobec najważniejszych aktualnie wyzwań.

Ochrona dzieci przed krzywdzeniem

sieciowanie

Zapraszamy do udziału w spotkaniu tematycznym, które odbędzie się w Warszawie w dniach 8 i 9 maja 2023. Spotkanie będzie poświęcone wzmocnieniu kompetencji osób i organizacji działających na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie ze szczególnym uwzględnieniem ochrony dziecka krzywdzonego.

Przewiń do góry