ikony postaci damskiej i męskiej budującej wspólnie elementy

Przedłużone wsparcie działań wzmacniających wizerunek Waszych organizacji!

Rekrutacja dla organizacji pozarządowych, które chcą wzmocnić swój wizerunek wydłużona do marca 2024 r.

Jeśli działacie w fundacji, stowarzyszeniu czy kole gospodyń wiejskich. Jeśli siedziba Waszej organizacji znajduje się poza Warszawą (lub działacie na rzecz społeczności poza Warszawą). Jeśli Wasze działania wspierają społeczeństwo obywatelskie, w tym różnorodność społeczną, równe traktowania i dialog.  Jeśli chcielibyście aby Wasza organizacja była bardziej widoczna w społeczności dla której działacie, ale nie wiecie jak się do tego zabrać.
To działanie jest dla Was!

Oferujemy inspiracje i wsparcie eksperckie na etapie realizacji Waszych akcji informacyjnych/wizerunkowych oraz zwrot kosztów do 1.000 zł.

Do tej pory w ramach działania dofinansowaliśmy m.in. stworzenie stron internetowych, reklamy w radiu i prasie lokalnej oraz w mediach społecznościowych, produkcja materiałów promocyjno-informacyjnych w tym banneru, ulotek, magnesów, zakup profesjonalnego mikrofonu do przygotowania podcastów.

 

Więcej informacji w zakładce Działania-Budowanie wizerunku:

Rekrutacja odbywa się w trybie ciągłym do wyczerpania środków, ale nie później niż do 1 marca 2024 r.

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Przewiń do góry