obrazek przedstawiający ikony dokumentu i ekranu

Ochrona dzieci przed krzywdzeniem – po spotkaniu

8 i 9 maja 2023 r. w Warszawie odbyło się spotkanie tematyczne poświęcone ochronie dzieci przed krzywdzeniem – dziękujemy wszystkim obecnym za aktywny udział!

W spotkaniu wzięło udział ponad 40 przedstawicieli i przedstawicielek z 30 organizacji i instytucji z całej Polski, działających na rzecz ochrony dzieci.  Było ono okazją do wzajemnej inspiracji, nawiązania kontaktów z innymi organizacjami i wymiany doświadczeń oraz pomysłów. 

Spotkanie było częścią cyklu spotkań wokół tematów o znaczeniu szczególnym, w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, i zostało zorganizowane we współpracy merytorycznej z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę.

Szczegółowy program wydarzenia

Spotkanie odbyło się w przestrzeniach Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie.

ilustracja przedstawiająca dwie dłonie chroniące rysunek dzieci zagrzonych symblicznym piorunem
logotyp fundacji dajemy dzieciom siłę
Przewiń do góry